
Tallinna Tehnikakõrgkooli transpordi ja logistika tudengite poolt korraldatav Logistikaseminar toimub tänavu 3. aprillil Kruiisiterminalis.
Nüüdseks 26-ndat korda toimuva seminari teemaks on “Back to Business”, mille fookuses on vastupidavuse suurendamine kriiside vastu ning sealjuures konkurentsivõime säilitamine. Lisaks uuritakse, kuidas täita üha enam kasvavaid ühiskondlikke ootuseid ning tähelepanu juhitakse ka omaenda jalajäljele – missugust mõju avaldab meie tegevus keskkonnale, inimestele ja majandusele.
Ürituse programmis on oodata inspireerivaid esinejaid ning sisukaid diskussioonipaneele, praktilisi töötube ning uuenduslikku ja kaasahaaravat messiala, kus saab avastada uusi lahendusi, kogeda tehnoloogia imesid ning luua kontakte mitmete ettevõtetega.
Selle aasta esinejate nimekirja kuuluvad Lux Expressi juhatuse liige Ingmar Roos, Kuehne + Nagel tegevjuht Hanna Korvenpää, DPD operatsioonide juht Mehis Aan, ERGO kindlustuse laeva- ja veosekindlustuse portfelli juht Ilmar Vissak ja teised.
ACE Logistics Estonia on toetanud Logistikaseminari juba esimesest seminarist alates, kuna väärtustab tegusaid logistikatudengeid ja kvaliteetset logistikaharidust. ACE’i esindajad on ka sel aastal kohapeal olemas, nii et olete kõik teretulnud meie laua juurest läbi astuma!
Lisainformatsiooni programmi, esinejate ja piletite kohta leiab: www.logistikaseminar.ee
Kohtumiseni 3. aprillil Logistikaseminaril!
ACE Logistics Estonia